تایپ فایل صوتی و تصویری

فایل‌های صوتی خود را به متن تبدیل کنید

اگر یک خبرنگار هستید و در جلسات و مصاحبه‌های پور شور و شلوغ حضور دارید برای نوشتن مطالب سوژه خودتان زمان کافی نخواهید داشت. همچنین اگر یک دانشجو هستید و در کلاس‌های اساتید سخت‍‌گیر و با تجربه شرکت می‌کنید؛ مسلما زمان کافی برای فهمیدن درس و همین‌طور نوشتن مطالبی که استادتان بیان می‌کند نخواهید داشت و اگر بخواهید نکته نویسی نیز کنید تمام مطالبی که در کلاس گفته می‌شود را نمی‌توانید به صورت کامل بنویسید و اگر فرد عادی هستید می‌خواهید متنی را تایپ کنید و فایل صوتی آن را دارید.

 در این صورت برای دسترسی به متن تایپ شده باید از خدمات تایپ فایل‌ صوتی و تصویری استفاده کنید. برخلاف تصور بیشتر افراد انجام خدمات تایپ صوتی کاری ساده و آسان نیست؛ چرا که زمانی که شما می‌خواهید از روی فایل صوتی تایپ کنید باید با تمرکز و دقت بالایی به آن فایل ابتدا گوش داده و سپس مفاهیم ابتدایی آن تسلط پیدا کرده و سپس آن را نکته برداری و در مرحله سوم شروع به تایپ کنید؛ بنابراین افرادی که فایل‌های صوتی دارند و می‌خواهند آن را به متن تایپ شده تبدیل کنند باید زمان و انرژی زیادی صرف کنند در نتیجه آن‌ها در بیشتر مواقع تصمیم می‌گیرند تا از موسساتی استفاده کنند که خدمات تایپ فایل‌های صوتی را انجام می‌‌دهند. این مجموعه‌ها باید از متخصصانی با تجربه بهره بگیرند تا بتوانند ابتدا به فایل‌های صوتی گوش داده و آن‌ها را تایپ کنند؛ به‌همین دلیل زمانی که شما می‌خواهید از روی فایل صوتی خدمات تایپ را انجام بدهید کارتان به مراتب سخت‌تر و زمان‌برتر خواهد بود؛ چرا که منبع اصلی نوشته شده ندارید و باید با توجه به تمام مطالبی که گفته شده مفهوم آن را برداشت کرده و صحبت‌های خودمانی آن را به نوشته‌های دستوری و رسمی تبدیل کنید؛ بنابراین کسی که می‌خواهد این کار را انجام دهد باید علاوه بر صحبت کردن، گوش دادن و تایپ کردن فایل‌های صوتی آن‌ها را از نظر دستور نگارشی درست تایپ کرده و سپس آن‌ها در قالب نگارشی درست و خوانا تایپ کند؛ بنابراین انجام خدمات تایپ صوتی بسیار سخت و زمان‌بر است؛ به همین دلیل تنها موسساتی که خدمات تایپ تخصصی ارائه می‌دهند؛ سفارشات خدمات تایپ فایل‌های صوتی را انجام می‌دهند که یکی از این موسسات، تیم مرآت پلاس است.

خدمات تایپ فایل‌های صوتی تیم مرآت پلاس در یک نگاه

با توجه به حساسیت مشتریان در رابطه با زمان، سامانه تخصصی مرآت پِلاس با بهره‌گیری تایپیست‌های حرفه‌ای و تخصصی خدمات تبدیل فایل‌های صوتی به متون نوشتاری را انجام می‌دهد. این مجموعه کلیه‌ی سفارشات مربوط به تایپ صوتی پایان نامه یا مقالات و اسناد دولتی و خصوصی در کوتاه‌ترین زمان ممکن را انجام می‌دهد.

ویژگی‌های خدمات تایپ تیم مرات پلاس

یکی از کارهایی که می‌توانید برای بهره‌گیری از خدمات تایپ و ترجمه تیم مرآت پلاس انجام دهید این است که متون دست نویس خود را به صورت فایل صوتی ضبط کرده و آن را به مجموعه فرستید تا خدمات شما انجام شود. یکی از بارزترین ویژگی‌های خدمات تیم مرآت پلاس، انجام سفارشات در کم‌ترین زمان ممکن به خصوص برای افرادی است که برای انجام کارهای‌شان عجله دارند. نحوه انجام خدمات تایپ در تیم مرآت پلاس به شریح زیر است:

  • تبدیل فایل صوتی به متن
  • تايپ سريع و دقیق متون ضبط شده
  • تایپ فایل‌های صوتی فارسی
  • تایپ با صدا متون تخصصی در هر زمینه، توسط تایپیست‌های متخصص
  • تايپ صوتی اعداد
  • تایپ صوتی علائم نگارشی
  • تایپ فایل صوتی مشروح جلسات و مذاکرات (پیاده‌‌سازی صوتی)
  • امكان نوشتن با استفاده از تمام ابزارهای تايپی (مانند Word ،Excell)
  • فایل‌ها صوتی در دسته بندی و موضوعات جداگانه قرار می‌گیرند و سپس هر فایل با توجه به نوع و محتوا، به تایپیست مجرب و مسلط در همان زمینه سپرده می‌شود.

تایپ متون انگلیسی تیم مرآت پلاس

تیم مرآت پلاس تنها خدمات تایپ از روی فایل‌های صوتی به زبان فارسی را انجام نمی‌دهد بلکه یکی دیگر از خدماتی که تیم مرآت پلاس آن را انجام می‌دهد این است که متون انگلیسی را نیز به متن تایپ شده تبدیل کرده و در صورت نیاز مشتریان آن را ترجمه نیز می‌کند؛ چرا که یکی از خدمات اصلی تیم مرآت پلاس ترجمه است؛ بنابراین افرادی که می‌خواهند فایل‌های صوتی انگلیسی خود را به متن تبدیل کنند می‌‌توانند به تیم مرآت پلاس سفارش دهند.