تایپ فینگلیش

اهمیت خدمات تایپ فینگلیش

بسیاری از افراد در سراسر کشور متن‌هایخود را به فینگلیش تایپ می‌کنند؛ تایپ فینگلیش یکی از شیوه‌های ابداعی در سراسر جهان به ویژه در ایران است. این کار در بسیاری از افراد به خصوص دانشجویان و قشر جوان بسیار دیده می‌شود؛ بنابراین افرادی که می‌خواهند متنی تایپ کند که جامعه پسند باشد و بتواند مخاطبی که هدف آن قشر متوسط و جوان است جذب کند؛ باید آن را به فینگلیش انجام دهد. از طرفی تایپ به فینگلیش بسیار سخت است؛ چرا که زمانی که تمام حروف به زبان فارسی اما با کلمات لاتین کنار هم می‌آیند تفکیک کردن آن‌ها از یکدیگر بسیار سرسام آور خواهد بود و فردی که می‌خواهد این کار را انجام دهد باید تخصص بالایی داشته باشد؛ بنابراین بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا از خدمات تایپ فینگلیش استفاده کند خدمات تایپ فینگلیش به این صورت است که مجموعه که این خدمات را ارائه می دهد ابتدا متون فارسی یا به هر زبان دیگری که می‌خواهند به فینگلیش تایپ شود و از مشتریان خود دریافت کرده آن را به فردی متخصص تحویل می‌دهد تا مرحله ابتدایی آن را بررسی کند و سپس آن را به دست اجرای قرار دهد تا انجام شود و سپس پس از انجام شدن دوباره یک بازرسی کلی و چک دوباره می‌شود تا خدمات هیچ مشکلی از نظر کیفیتی و دستوری نداشته باشد؛ به همین دلیل خدمات تایپ فینگلیش جز دسته خدمات تخصصی شناخته می‌شود و از آن‌جایی که امروزه این خدمات تایپ طرفداران زیادی دارند موسسات سعی بر این می کنند تا تخصص خود را در این زمینه افزایش دهند. تیم مرآت پلاس یکی از مجموعه‌های هست که خدمات تخصصی تایپ فینگلیش را انجام می‌دهد.

تایپ فینگلیش تیم مرآت پلاس

تیم مرآت پلاسبا استفاده از تکنولوژی آی تی و بهره‌گیری تعداد زیادی تایپیست در بیشتر گرایش‌ها همواره سعی براین دارد تا خدمات تایپ فینگلیش را با بالاتری سرعت ارائه دهند. خدمات تایپ فینگلیش انواع مقاله، پایان نامه، تحلیل آماری، نرم افزار، کتاب و تحقیق‌های دانشجویی بخشی از فعالیت‌های این تیم محسوب می‌شوند. البته تیم مرآت پلاس تمامی متون مختلف به تایپ فینگلیش را نیز ارائه می‌کند و برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش بهتر است با متخصصان و مشاوران این تیم مشورت کنید.

نگاهی به خدمات فینگلیش تیم مرآت پلاس

خدمات تیم مرآت پلاس بسیار گسترده است. این تیم در تمام زمینه‌های مختلف خدمات تایپ انجام می‌دهد که بخشی از آن‌ها که به خدمات فینگلیش مرتبط هستند عبارتند از:

  • تایپ سریع فیلنگیش به فارسی و انگلیسی
  • امکان تایپ فینگلیش در محیط‌هایی اعم از ورد، اکسل و سیستم‌های اتوماسیون
  • تایپ صحیح و سریع متون دست نویس
  • تایپ جزوات و فایل‌های صوتی به فینگلیش
  • صفحه‌آرایی متون
  • ویرایش متون
  • شماره گذاری صفحات طبق پایان نامه
  • رعایت فاصله بین کلمات، نیم فاصله و دیگر اصول نگارشی
  • طراحی تایپ فینگلیش و تبدیل آن به پاور پوینت به همراه اسلایدرهای گوناگون و مختلف

نحوه و مراحل ثبت سفارش در تیم مرآت پلاس

برای انجام خدمات ثبت سفارش در تیم مرآت پلاس ابتدا بدی در سایت meratplus.comثبت نام کرده و سپس از بخش سمت راست قسمت ثبت سفارش تایپ را کلیک کرد و سپس سفارش خود را بر اساس رشته‌ی مورد نیاز وارد کرده تا اپراتور بتواند کمتر از چند دقیقه برای شما پیش فاکتور سفارشتان را صادر کند و پس از پرداخت آن، سفارشات در لیست تیم مرآت پلاس قرار بگیرد. این مرحله برای انجام خدمات تایپ به صورت آنلاین است؛ اما تیم مرآت پلاس برای این که بتواند خدمات خود را به صورت کامل به مشتریان ارائه دهد سفارشات تایپ تهران را به صورت حضوری نیز قبول می‌کند. برای انجام خدمات تایپ حضوری ابتدا باید در سایت خدمات تایپ حضوری را رزو کنید و سپس مطالب و متون مورد نظر خود را با پست یا پیک به این تیم ارسال کرده و تیم مرآت پلاس پس از اتمام خدمات آن‌ها را به صورت پست و حضوری نیز به مشتریان ارسال می‌کند.

پیگیری سفارشات خدمات تایپ فینگلیش

بسیاری از مشتریان ممکن است تمایل داشته باشند تا سفارشات خود را پیگیری کنند؛ برای انجام این کار می‌توانید از طریق ایمیل مجموعه تیم پلاس بهره بگیرید. این تیم ایمیل انحصاری برای ارتباط با مشتریان در نظر گرفته است تا به سوالات آن‌ها پاسخ دهد و بتوانند از طریق آن سفارشات خود را نیز پیگیری کنند.