تایپ کتاب

ریز نکاتی درباره خدمات تایپ کتاب

امروزه تایپیکی از مشاغل مهم در سراسر جهان شناخته می‌شود و افراد بسیار زیادی هستند که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می‌کند. همچنین کتاب در بین اقشار جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است. کتاب فاکتور اصلی انتقال اطلاعات و آموزش مطالب و مفاهیم در بین تمامی رشته‌هاست. ازطرفی اساتید دانشگاهی و نویسندگان، متون و دانش خود را در قالب کتاب به جامعه ارائه می‌کنند؛ به همین دلیل کتاب باید طوری تایپ شود که تمام افراد جامعه بتوانند آن را مطالعه کرده و همین‌طور کیفیت بالایی داشته باشد. از طرفی تایپ زیر شاخه‌های متفاوتی دارد که یکی از آن‌هاتایپ کتاباست. تایپ کتاب با سایر خدمات تایپ تفاوت‌های بسیار زیادی دارد. شاید بعضی از افرادی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند بتوانند تمامی خدمات تایپ را انجام دهند؛ اما تایپ کتاب به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد؛ چرا که تایپیست علاوه بر تایپ کردن متون، باید نکات زیادی را در مورد ساختار کتاب، نحوه نگارش آن و انجام خدمات تایپ نیز بداند؛ به‌همین دلیل بیشتر مجموعه‌های تخصصی در در این زمینه تنها خدمات تایپ کتاب را انجام می‌دهند برای انجام خدمات تایپ کتاب ابتدا باید متن را تایپ کرده و آن را بتواند مطابق با موضوع اصلی کتاب در قالب مناسبی بگنجاند. همچنین رعایت نکات نگارشی یکی دیگر از مهارت‌هایی است که باید تایپیست برای خدمات تایپ کتاب داشته باشد و آن را رعایت کند؛ چرا که کتاب جزو متون اصلی و تخصصی محسوب می‌شود و همچنین تایپ آن باید زیر نظر کارشناس انجام شود؛ چون که تایپیست به مفاهیم و مفهوم آن تسلط کافی داشته باشد؛ به عنوان مثال تایپ کتاب تخصصی پزشکی باید زیر نظر فردی انجام شود که به اصول پزشکی بر نحوه تایپ آن تخصص داشته باشد؛ بنابراین اگر جزو افرادی هستید که می‌خواهید از خدمات تایپ تخصصی کتاب استفاده کنید باید سراغ مجموعه و تیم‌هایی بروید که این خدمات را به صورت تخصصی انجام می دهند که یکی از آن‌ها تیم تخصصی مرآت پلاس است.

خدمات تایپ کتاب تیم مرآت پلاس

 تیم مرآت پلاس با بهره گیری از متخصصان تایپ کتاب، کلیه خدمات مرتبط با این زمینه را ارائه می‌دهد تایپیست‌هایی که در زمینه تایپ کتاب در مجموعه مرآت پلاس فعالیت می‌کنند به تمام ریز نکات تایپ کتاب و ترجمه و ترجمه آن مسلط بوده واز ساختار مشخصی پیروی می‌کنند؛ به‌عنوان مثال متخصصان تیم مرآت پلاس برای تایپ مقدمه کتاب، عناوین کتاب، اهدایی یا تقدیم کتاب، صفحه فهرست مطالب، متن اصلی کتاب و ضمیمه کتاب، استانداردهای نگارش کتاب را طوری رعایت کرده آن را طوری تایپ می‌کنند تا مطابق با کتب انتشاراتی معتبر باشند.

نحوه ثبت سفارش تایپ کتاب در تیم مرآت پلاس

برای استفاده از خدمات تخصصی تایپ کتاب تیم مرآت پلاس می‌توانید از روش ثبت سفارش حضوری و آنلاین اقدام کنید؛ برای ثبت سفارش تایپ آنلاین ابتدا باید به سایت مرآت پلاس مراجعه کرده و از بخش ثبت سفارش خدمات خود را انتخاب نمایید تا سیستم به صورت خودکار به شما یک پیش فاکتور ارائه دهد و پس از پرداخت آن، سفارش شما در لیست خدمات تایپقرار گرفته و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. تیم مرآت پلاس با استفاده از ایمیل، تمامی اطلاعات از مراحل  انجام خدمات تایپ کتاب و زمان تحویل آن به مشتریان را ارائه می‌دهد. از طرفی سفارش خدمات تایپ حضوری به این صورت است که دست نویس یا متن مورد نظر خود را پس از ثبت سفارش حضوری در سایت مرآت پلاس می‌توانید از طریق پست یا پیک پیشتاز به محل تیم مرآت پلاس ارسال کرده و در زمان معین شده خدمات تایپ کتاب خود را تحویل بگیرید. همچنین یکی دیگر از خدماتی که تیم مرآت پلاس در زمینه تایپ کتاب ارائه می‌دهد خدمات تایپ فوری است. اگر جزء دسته کسانی هستید که می‌خواهید کتابی را منتشر کرده و از سایر رقیبان خود جلو بیفتید بهتر است از خدماتتایپ فوریتیم مرآت پلاس بهره بگیرید.

ویژگی‌های خدمات تایپ کتاب مرآت پلاس

مشاوره تلفنی و حضوری پیش از انجام خدمات، ارائه نمونه کار، امکان ثبت سفارشات به صورت آنلاین و تلفنی، بهره‌گیری از پرسنل با تجربه و دوره دیده، انجام خدمات در کم‌ترین زمان ممکن، رعایت نکات نگارشی، دریافت تعرفه منصفانه و مقرون به صرفه و ضمانت کیفیت خدمات از مزایای رقابتی خدمات تیم مرآت پلاس محسوب می‌شوند.