ترجمه وب سایت

مروزه نه تنها داشتن یک وبسایت برای کارتان یک ضرورت است، بلکه ترجمه آن به زبان هایی که امکان سنجی فروش در آنها وجود دارد، بسیار حیاتی می باشد

با توجه به قرار گرفتن کشورمان ایران در میان بازار های متعدد بین المللی، از شمال به کشورهای آسیای میانه با زبان روسی، از غرب به ترکیه با زبان ترکی استانبولی، از شرق به پاکستان و هند با زبان انگلیسی و از جنوب به بازارهای گسترده کشورهای عرب زبان، ایجاد ارتباط دقیق با این همسایگان امری حیاتی در جهت ایجاد کسب کار موفق است.

همچنین با توجه به برخی شباهت های دینی و فرهنگی ما با کشورهای عرب زبان و همه گیر بودن زبان انگلیسی در میان کلیه کشورهای دنیا معرفی کسب و کار به دو زبان های عربی و انگلیسی از مهمترین اولویت های استراتژیک بین المللی برای شرکتها و صاحبان کسب و کار در ایران است. شبکه مترجمین ایران قادر است بصورت کاملا حرفه ای با تامین نیاز و نظر شما به ترجمه و بومی سازی هر گونه وب سایت چه بصورت صفحات با متن ثابت(Static) یا بطور تخصصی تر در وب سایت های پیچیده تر (Dynamic) بصورت پویا و متغییر بپردازد.

سامانه تخصصی مرآت پِلاس به شما یک راهبرد جامع جهت بومی سازی وب سایتتان - تا جایی که جستجوی بهینه به زبان مقصد (ترجمه شده)، ترجمه بانک اطلاعاتی مربوطه و پشتیبانی از بومی سازی روزانه وب سایتتان، به راحتی انجام شود - بصورت قراردادی ، پیمانکاری و ... ارائه می دهیم.

 

طبق آمار منتشر شده از مؤسسه Forrester Research

بیش از 100 میلیون کاربر اینترنتی به زبانی غیر از زبان انگلیسی صحبت می کنند. با یک حساب سرانگشتی می توان نتیجه گرفت که طبق آمار 31دسامبر 2011 سایت Internet World Stats، از بین 2267233742 کاربر اینترنت در جهان، بیش از 2 میلیارد کاربر به زبان انگلیسی صحبت می نمایند. لذا با توجه به حدود 33 میلیون و 200 هزار کاربر اینترنت در ایران  (1390)، با داشتن صرفاً یک وب سایت فارسی، کسب و کارتان را از بیش از2 میلیارد و 230 میلیون مخاطب و بالتبع مشتری بالقوه محروم می نمائیدبیش از 50% کاربران اینترنت زبان مادری غیر از زبان انگلیسی دارند. ( نتیجه: 50% زبان مادری انگلیسی دارند، و بخش زیادی از کاربران زبان انگلیسی زبان دوم آنها به شمار می آید).

پس امروزه قريب به اتفاق سايت های موفق در عرصه بين المللی از دو يا چند زبان در طراحی سايت بهره می برند. مشتريان كالاها و خدمات نيز براي دستيابی به محصول و خدمات مورد نياز خود، اولين گزينه ای را كه برای تحقيق استفاده ميكنند اينترنت استحتی ميتوان گفت كه مشتريان با نگاه به سايت شما درباره كالا يا خدمات شما قضاوت خواهند كرد.

 

مراحل ثبت سفارش آنلاین تایپ:

  • در سایتMeratPlus.com ثبت نام کنید، از سمت راست قسمت ثبت سفارش تایپ را کلیک کنید.
  • سفارش خود را بر اساس زمینه ی مورد نیاز ثبت کرده، اپراتور در کمتر از 5 دقیقه برای سفارش شما فاکتور صادر می کند.

تحویل حضوری یا ارسال با پیک یا پست:

  • دست نوشته های خودتان را حضوراً به سامانه تخصصی مرآت پِلاس آورده تا فاکتور صادر شود.
  • می توانید از طریق پیک یا پست دست نوشته های خودتان را ارسال نمایید (برای این کار باید ابتدا در وب سایت ثبت نام نمایید و سفارش تایپ ثبت نمایید و قسمت ارسال با پیک را تیک بزنید تا وب سایت به شما یک شماره سفارش دهد، سپس دست نویس ها را با پیک یا پست ارسال نمایید و روی بسته ارسالی خود شماره سفارش را یادداشت نمایید.)

توضیحات بیشتر

  • در صورت نیاز به ارتباط با مدیریت، ایمیل [email protected] در خدمت شما می باشد.
  • کلیه ایمیل های دریافتی در مدت 24 تا 72 ساعت پاسخ داده می شود، لطفا در طی این مدت از ارسال ایمیل مجدد خودداری نمایید.
  • تنها در صورت گذشت 72 ساعت از ارسال ایمیل، مجاز به تکرار درخواست می باشید.
  • در صورتیکه نیاز به دریافت پاسخ فوری دارید، در عنوان ایمیل از عبارت "نیاز به پاسخ فوری" استفاده نمایید.