ساختن پاورپوینت

به راحت ترین شکل ممکن پاورپوینت بسازید

پاورپوینت یکی از نرم‌افزارهای شرکت مایکروسافت است که کاربرد زیادی دارد؛ امروزه بیشتر افراد دانش آموزان دانشجویان و یا صاحبان مشاغل برای نمایش پروژه‌های خود از پاورپوینت استفاده می‌کنند. پاورپوینت به دلیل قابلیت‌هایی که دارد نسبت به ورد بسیار پرکاربردتر است؛ هرچند ورد یکی از ابزارهای مهم شرکت مایکروسافت است؛ اما برای اینکه بتوان طرحی را به صورت اسلاید در پشت سر هم قرار داد و به آن تصویر و عکس اضافه کرد تا برای مخاطب جذاب و پرکاربرد باشد؛ این شرکت نرم افزار پاورپوینت را به بازار ارائه داده داد. با استفاده از نرم‌افزار پاورپوینت علاوه بر تصویر شما می‌توانید نمودار جدول و یا هر چیز دیگری که مد نظرتان هست را ایجاد کنید؛ بنابراین این نرم ‌افزار در بین افراد از اهمیت و محبوبیت بالایی برخوردار است. همان‌طور که می‌دانید کار با نرم افزارهایی مانند پاورپوینت نیاز به صبر و حوصله و زمان بالایی دارد؛ بنابراین بسیاری از افراد به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت نمی‌کنند و از آنجایی که پاورپوینت‌هایی که در مراجع رسمی مانند دانشگاه و محل کار و یا هر جای دیگر ارائه می‌شود باید با کیفیت باشند؛ موسساتی وجود دارند که خدمات ساخت پاورپوینت برای افراد را ارائه می‌دهند این خدمات به این صورت است که شما با ارسال فایل‌های خودتان و یا حتی فایل ورد می‌توانید پاورپوینت آن‌ها را طراحی کرده و داشته باشید.

پاورپوینت ابزاری مناسب برای تدریس

  از دیگر کاربردهای پاورپوینت استفاده از این ابزار برای تدریس است بسیاری از معلمان و اساتید برای اینکه بتوانند؛ مطالب را همراه با تصویر و یا موسیقی به دانش‌آموزان و دانشجویان خود به خوبی بفهمانند از پاورپوینت استفاده می‌کنند؛ چرا که پاورپوینت این قابلیت را به استاد می‌دهد تا در زمان صحبت کردن و بیان شفاهی درس تصویر آن را نیز به دانش جویان همزمان نشان دهد و این کار در یادگیری آنان تاثیر چند برابری دارد؛ بنابراین امروزه در هر کلاس یا محل آموزشی حداقل برای آموزش‌های دروس تخصصی از پاورپوینت استفاده می‌کند؛ بنابراین اگر مدرس رشته‌های مختلفی هستید و قصد دارید مطلبی را در کلاس بیان کنید می‌توانید از خدمات پاورپوینتتیم مرآت پلاساستفاده نمایید.

خدمات ساختن پاورپوینت تیم مرآت پلاس

اگر قصد دارید از یک فایل ورد یک فایل پاورپوینت با کیفیت تهیه کنید تیم مرآت پلاس گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. کلیه سفارشات پاورپوینت انجام شده توسط تیم مرآت پلاس به همراه افکت گذاری و صفحه‌بندی پیشرفته انجام می‌شود. همچنین در سفارشات پاور پوینت معمولا مشتری موضوع و مطالب آن را بیان می‌کند؛ اما در صورت نیاز مشتریان تیم مرآت پلاس، موضوع پاورپوینت را به این مجموعه اعلام کرده، سپس متخصصان این تیم مطالب را برای شما آماده کند.

ساخت پاورپوینت به زبان انگلیسی

یکی دیگر از خدماتی که تیم مرآت پلاس ارائه می‌دهد؛ ساخت پاور پوینت به دو زبان انگلیسی و فارسی است؛ اگر شما سمیناری در پیش دارید و یا به کلاس زبان می‌روید و تمایل دارید تا مطاب خود را به زبان دیگری بیان کنید تیم مرآت پلاس خدمات ساخت پاور پوینت به زبان انگلیسی و فارسی را به شما ارائه می‌دهد.

خدمات ساختن پاورپوینت تیم مرآت پلاس در یک نگاه

خدماتی که تیم مرآت پلاس بسیار گسترده است اما به طور کلی خدماتی که در این حوزه ارائه می‌دهد به شرح ذیل هستند:

  • تایپ فارسی ساده در پاورپوینت 
  • تایپ فرمول‌های پیچیده ریاضی و فیزیک و اشکال هندسی در پاورپوینت
  • تایپ لاتین در پاورپوینت 
  • تاپیپ عربی در پاورپوینت آنلاین 
  • ویرایش فایل‌های متنی و تایپ در پاورپوینت ارزان و آنلاین 
  • تبدیل فایل‌های صوتی به متن در پاورپوینت 
  • ویرایش و ساخت فایل اکسل در پاورپوینت 
  • ساخت و ویرایش پاورپوینت 

پاورپوینت ارزان و فوری تخصص تیم مرآت پلاس

تیم مرآت پلاس همواره سعی بر این دارد تا خدمات تخصصی تایپ و ساخت پاور پوینت را به بهترین شکل ممکن انجام دهد تا بتواند نیازهای مشتریان را برطرف کرده و همواره در این عرصه جزء بهترین‌ها باشد؛ بنابراین تیم مرآت پلاس، مرکز تخصصیتایپو ترجمه، علاوه بر خدمات معمولی تیم پاورپوینت با هزینه کاملا مقرون به صرفه، تیم مرآت پلاس خدمات طراحی و ساخت پاورپوینت در قالب تایپ فوریرا نیز ارائه می‌دهد. انجام این خدمات به این صورت است که ساخت پاورپوینت با نیروهای متخصص بیشتر و در مدت زمان کمتری انجام می‌شود. همچنین از دیگر خدمات تیم مرآت پلاس می‌توان به تایپ کتاب، تایپ مقاله، تایپ آنلاین و ارزان اشاره کرد.