قوانین و مقررات سایت

بموجب ثبت و واریز پیش پرداخت از طریق درگاه پرداخت، قراردادی با مفاد زیر بین کاربر بهنوان کارفرما و مجموعه مرآت پِلاس بعنوان مجری منعقد می شود:


تعهدات مجری (مجموعه مرآت پِلاس ) :
1-مجری باید هزینه، کیفیت و زمان تحویل سفارش را به صورت سیستمی به کاربر اطلاع دهد.
2-مجری موظف است سفارش را در زمان تعیین شده بصورت مدون و تایپ شده و طبق درخواست کارفرما به وی تحویل دهد.
3-در صورت هرگونه مشکل در تحویل سفارش، مجری موظف است موارد را در اسزع وقت به اطلاع کارفرما برساند.
4-مجری مسئولیتی را در قبال انجام ندادن تعهدات خود بدلیل مواردی که از اختیار مرکز خارج است نمی پذیرد. این موارد شامل سوانح و بلایای طبیعی، قطعی اینترنت، مشکلات مربوط به هاستینگ و موارد پیش بینی نشده مشابه می باشد.
5-مجری پس از عقد قرارداد فی مابین، تعهدی در قبال اعلان های جدید کارفرما نخواهد داشت و در صورت توافق طرفین، تغییرات جدید در قرارداد ایجاد می شود.
6-مجری در مورد محتوای سفارشات هیچگونه بررسی را انجام نداده و کلیه مسئولیتهای مرتبط با محتوای سفارشات برعهده کارفرما می باشد.
7-کلیه مدیران، کارمندان و اپراتورهای سایت موظف به رازداری و حفظ اطلاعات مربوط به کاربر و سفارش او هستند.
8-تمامی حقوق مادی و معنوی سفارشات مربوط به کارفرما می باشد و مجری حق هیچگونه استفاده از آنها را به هرنحوی ندارد.
9-تمامی سفارشات دارای 72 ساعت گارانتی می باشند و در صورتی که مشتری نسبت به کیفیت و کمیت کار اعتراضی داشته باشد مجری موظف است پس از بررسی تیم بازبینی مرآت پِلاس، نسبت به رفع اشکالات بدون دریافت هیچ هزینه ای اقدام کند. بدیهی است که رفع هرگونه ایراد از سفارش پس از زمان ذکر شده مشمول هزینه خواهد شد.
10
در صورتیکه تحویل سفارش بیش از 48 ساعت به تعویق بیفتد مجری موظف به پرداخت جریمه به میزان 25 درصد مبلغ کل قرارداد است.

 

تعهدات کارفرما (مشتری) :
1-واریز پیش پرداخت از سوی کارفرما به معنای پذیرفتن موارد مندرج در فاکتور سفارش است و کارفرما موظف است پس از آماده شدن سفارش، در زمان مقتضی پرداخت نهایی را انجام دهد.
2-تمامی ارتباطات میان کارفرما و مترجم یا تایپیست از طریق سایت انجام می شود. لذا بدلیل رعایت حقوق مجری، کارفرما حق ندارد هیچ گونه اطلاعات تماسی را در اختیار مترجم یا تایپیست قرار دهد. در صورت مشاهده چنین موردی، حساب کاربری کارفرما بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد و قرارداد از طرف مجری فسخ می شود.

شرایط فسخ قرارداد:
1-مجری می تواند قرارداد را با اعلان به مشتری فسخ نماید. این اعلان می تواند بصورت ایمیل، سیستم پیام دهی سایت، تلفن یا پیامک باشد. در صورتیکه قراردادی از سوی مجری فسخ شود، مجری موظف است کل مبلغ سفارش را به کارفرما عودت دهد.
2-کارفرما می تواند طبق صلاحدید خود هرگونه قراردادی را با یک اعلان لغو کند. این اعلان باید در روزهای کاری و ساعات اداری و از طریق سیستم پیام دهی سایت و یا تلفن به مرکز و پشتیبانان سایت باشد. در صورتیکه قراردادی از طرف کارفرما لغو شود مجری، هزینه سفارشات انجام شده تا لحظه لغو سفارش را بهمراه 10 درصد خسارت، از کارفرما دریافت کرده و مابقی را بهمراه سفارشات انجام شده به وی عودت می دهد.