لیست خدمات ویراستاری

ویرایش ، یک واژه ی فارسی است که در برابر کلمهEditing ) انگلیسی نهاده شده است و بیشتر دست اندرکاران نشر کتاب و مجلات آن را پذیرفته اند. ویرایش از لحاظ دستوری اسم مصدر است و مصدر آن ویراستن است و معناهای مختلف آن در فرهنگ معین ذیل کلمه پیراستن آمده است.

ویراستاری مقالات ISI راه کار مناسبی برای اخد پذیرش از ژورنال های معتبر بین المللی می باشد.

 ضرورت نگارش و ارائه صحیح متون به قدری است که برخی اوقات، متون علمی ممتاز، به دلیل ضعف در نگارش یا ایرادات املایی و نگارشی از سوی داوران علمی و ادبی نشریات و مجلات داخلی و خارجی مردود اعلام می شوند. این رخداد موجب اتلاف وقت و دوباره  کاری برای مؤلفین و جامعه علمی و ادبی کشورمان می گردد.
 
در همین راستا، سامانه تخصصی های ترجمه خدمات ویراستاری مقالات و متون فارسی و انگلیسی را در دستور کار خود قرار داده تا با ارائه خدماتی منحصر به فرد در زمینه ویراستاری متون و مقالات فارسی و انگلیسی گامی مثبت در عرصه اعتلای علمی و ادبی جامعه در داخل و خارج از کشور بر دارد.
 
بعضاً ترجمه هایی که توسط دانشجویان و مترجمین در سطوح مختلف انجام می شود، صرفاً ترجمه تحت اللفظی و غیرحرفه ای بوده و جمله بندی روان و سلیسی ندارند. این مطلب ممکن است بدین معنا نباشد که متن شما قابل فهم نیست، بلکه بدین معناست که متن  شما قابل ارائه به مجامع معتبر داخلی و بین المللی نیست. در این حالت، بهترین و سریع ترین گزینه، واگذاری ویراستاری متن به افراد و کارشناسان خبره است.
 
تیم ترجمه و نگارش محتوای با بهره گیری از توان بالای نیروهای ویراستار و مؤلفین متخصص خود، آمادگی ارائه خدمات ویراستاری مقالات ISI، ویراستاری کتاب، ویراستاری نامه ها و مکاتبات بین المللی مشتریان گرامی را دارد.
 

 خدمات ویراستاری ارائه شده توسط تیم ویراستار و مترجم ما عبارتند از

 1. ویرایش علمی یا محتوایی
 2. ویرایش فنی
 3. ویرایش زبانی _ ساختاری

 

مراحل ثبت سفارش آنلاین تایپ مقاله:

 • در سایتMeratPlus.com ثبت نام کنید، از سمت راست قسمت ثبت سفارش تایپ را کلیک کنید.
 • سفارش خود را بر اساس زمینه ی مورد نیاز ثبت کرده، اپراتور در کمتر از 5 دقیقه برای سفارش شما فاکتور صادر می کند.

تحویل حضوری یا ارسال با پیک یا پست:

 • دست نوشته های خودتان را حضوراً به سامانه تخصصی مرآت پِلاس آورده تا فاکتور صادر شود.
 • می توانید از طریق پیک یا پست دست نوشته های خودتان را ارسال نمایید (برای این کار باید ابتدا در وب سایت ثبت نام نمایید و سفارش تایپ ثبت نمایید و قسمت ارسال با پیک را تیک بزنید تا وب سایت به شما یک شماره سفارش دهد، سپس دست نویس ها را با پیک یا پست ارسال نمایید و روی بسته ارسالی خود شماره سفارش را یادداشت نمایید.)

توضیحات بیشتر

 • در صورت نیاز به ارتباط با مدیریت، ایمیل [email protected] در خدمت شما می باشد.
 • کلیه ایمیل های دریافتی در مدت 24 تا 72 ساعت پاسخ داده می شود، لطفا در طی این مدت از ارسال ایمیل مجدد خودداری نمایید.
 • تنها در صورت گذشت 72 ساعت از ارسال ایمیل، مجاز به تکرار درخواست می باشید.
 • در صورتیکه نیاز به دریافت پاسخ فوری دارید، در عنوان ایمیل از عبارت "نیاز به پاسخ فوری" استفاده نمایید.